Z pewnością każda przyszła Panna Młoda marzy, aby dzień jej ślubu był wyjątkowy i niezapomniany. Ale ilość przedślubnych przygotowań czasami odbiera przyjemność i radość z planowania tego jedynego dnia. Dlatego dobrze jest pamiętać o tym, że aby dzień Ślubu był naprawdę magiczny warto otoczyć się ludźmi, którzy ten dzień takim uczynią.

Suknia, musi być piękna! Warto więc udać się do salonu, w którym naprawdę znają się na rzeczy – doradzą, dopasują odpowiednią do naszej sylwetki, dobiorą dodatki. A kiedy mamy już tą jedną, jedyną i wymarzoną trzeba też zadbać o dekoracje. Piękne kwiaty na sali, odpowiednio przystrojone ściany, stoły, wejścia itd. naprawdę podkreślą piękno Waszego Ślubu.

I jeszcze fotograf, który to wszystko dostrzeże i  zapisze na zawsze wasze przeżycia i emocje na zdjęciach. Mam nadzieję, że nasza sesja przekona Was o tym, że warto naprawdę dobrze wszystko wybrać, aby nic nie popsuło Wam radości w ten jeden jedyny, wymarzony Dzień.

Sukienka  – Salon Sukien Ślubnych Anetta Kamińska http://www.anettakaminska.com/

Dekoracje i kwiaty – Artiz. Studio Dekoracji Artystycznej  http://www.artiz.com.pl/  oraz Pracownia Florystyczna Kwiaciateria  https://www.facebook.com/kwiaciateria/?fref=ts

Fotografia – Karolina Sierant Fotografia http://www.karolinasierant.pl/

Wizaż – Gabinet Pielęgnacji i Wizażu Angelika Pasieczyńska www.angelikapasieczynska.pl

Fryzura – Jakub Baur

Modelka – Aleksandra Adamczyk

 

Sesja ślubna_001 Sesja ślubna_002 Sesja ślubna_003 Sesja ślubna_004 Sesja ślubna_005 Sesja ślubna_006 Sesja ślubna_007 Sesja ślubna_008 Sesja ślubna_009 Sesja ślubna_010 Sesja ślubna_011 Sesja ślubna_012 Sesja ślubna_013 Sesja ślubna_014 Sesja ślubna_015 Sesja ślubna_016