Lidia to piękna, młoda, ambitna i bardzo przedsiębiorcza kobieta. Z dużymi sukcesami prowadzi własną firmę – Eventy Diamenty, w której zajmuje się kompleksowym organizowaniem różnego rodzaju konferencji, gal, eventów, przyjęć okolicznościowych itd. W agencji Eventy Diamenty można tekże oszlifować swoje diamenty, czyli zadbać o pracowników – największy potencjał firmy.

Agencja organizuje eventy o różnym charakterze (od biznesowych po typowo integracyjne i rozrywkowe), dlatego nasza metamorfoza ma tak wiele odsłon. Więcej na temat oferty Lidii możecie poczytać tutaj www.eventydiamenty.pl

Wizażem do każdej z odsłon zajęła się Marta z Kwiecińska Atelier Wizaż – https://www.facebook.com/Kwieci%C5%84ska-Atelier-wiza%C5%BC-263683297157955/?fref=ts

Wszystkie stylizacje wykonała stylistka Ania – http://www.anna.wojcik.pl/

Suknie dla naszej Modelki zapewniła Asia i wypożyczalnia Rent’n’Rule – http://www.rentnrule.com/

Biżuterię do sesji otrzymaliśmy z pracowni Ditta Zimmermann – https://www.dittazimmermann.com/

Koszulę użyczyła nam firma LA WOMAN – www.lawoman.pl

Nasze sesje odbyły się w pięknych wnętrzach łódzkich loftów, dzięki uprzejmości firmy Loft Aparts – http://www.loftaparts.pl/

Zdjęcia wykonałam ja – Karolina Sierant 😉

Lidia_001

 

Stylizacja klasyczna, która świetnie sprawdza się podczas codziennej pracy Lidii. Do czarnego garnituru Lidia założyła piękną koszulę z kwiatowymi motywami firmy LA Woman.

Lidia_002 Lidia_003 Lidia_004 Lidia_005 Lidia_006 Lidia_007

 

Lidia w bardzo kobiecej, wieczorowej odsłonie. Taka stylizacja świetnie sprawdza się podczas prowadzenia różnego rodzaju gal, eventów itd.

Modelka ma na sobie bardzo elegancką, gorsetową sukienkę Papillon długości midi z ukośnymi cięciami, w które wszyty został aksamit oraz biżuterię: kolię złoconą na rzemieniu z agatem dendrydowym i kolczyki z tej samej linii.

http://rentnrule.com/produkt/papillon-4134,w61.html

Lidia_008 Lidia_009 Lidia_010 Lidia_011

 

Ostatnia stylizacja to przede wszystkim luz i wygoda w najlepszym wydaniu. Z klasyczną ramoneską połączona została bardzo minimalistyczna sukienka z mocnym pazurem w postaci modnego amarantu. Całość uzupełniona została biżuterią marki Ditta Zimmermann z kolekcji Konstelacje.

http://rentnrule.com/produkt/emo-5334,w51.html

 

Lidia_012 Lidia_013 Lidia_014 Lidia_016 Lidia_017